Мілан

Як на мене кожне місто чи містечко окрім архітектурних особливостей, визначної історії і цікавих легенд має свій характер, свою особливу атмосферу. Мілан мені видався доброзичливим і привітним. Не по-грузинськи гостинним, не по-польськи усміхненим, а саме стримано привітним.

Якщо ви збираєтесь провести в Мілані день або декілька днів, для вашої зручності варто придбати, до прикладу, одноденний квиток на всі види громадського транспорту. Тоді вам не доведеться кожен раз купувати квиток, досить буде при вході, скажімо, на метро його скасувати.

Як на околицях, так і в центрі місто доглянуте і чисте. Часто на дахах будинків можна побачити зимові сади, а стіни  застелає дикий виноград. Гуляючи містом постійно зупиняєшся помилуватись спорудами. Красиві, гармонійні, вони становлять особливий архітектурний ансамбль.

Славнозвісний оперний театр «Ла Скала», чесно кажучи, не надто нам сподобався. Зруйнований в часі другої світової війни, був відтворений точною копією попереднього. Проте найголовніше відбувається  всередині театру. Адже починачи від ХІХ століття «Ла Скала» став центром оперного мистецтва. І станом на зараз не здає позиції.

MILANМене вразив і полонив своєю красою кафедральний собор Мілана (Duoma di Milano). Зведений в готичному стилі із білого мармуру, прикрашений вітражами. Від його величі просто захоплює подих! Його можна розглядати годинами, боячись чогось не помітити, щось пропустити повз увагу. І, зважаючи на надлишок вражень, звичайно ж пропускаєш. А ще у цьому храмі хочеться молитись. Перед виходом із храму, на підлозі я побачила викладені із плитки ідеальні пари за знаками зодіаку. ЗНАКИ ЗОДІАКУ В ХРАМІ. Це досі не до кінця вкладається у мій світогляд. Попри те, собор залишається саме храмом не дивлячись ні на що.

https://www.booking.com/index.ru.html?aid=309654;label=hotels-russian-ru-TvFKvjSndkfH*N*Jk_wLBwS45957826252:pl:ta:p1:p21.296.000

Варто відвідати замок Сфорца, збудований в ХV столітті неодноразово перебудовувався і станом на зараз є одним із символів Мілана, там знаходяться важливі міланські музеї..

А ще не потрібно забувати, що Мілан є одною із столиць світової моди. Сюди прижають із різних країн світу саме на висококласний шопінг. Вулиця на котрі розташовані найвідоміші бренди, де воліють купувати одяг зірки зветься – Monte Napoleone.

Фото www.google.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *