Барселона

Барселона залишила по собі цілу купу вражень. Найбільше вразила надзвичайна майстерність Гауді. Коли зупиняєшся роздивлятись його шедевр Sagrada Familia (храм святого сімейства), цей храм, насправді, вражає. Архітектурні елементи, що прикрашають собор неможливо накреслити. Їх можна або намалювати, або виліпити.  Антоніо Гауді вносив зміни в проект вже в ході роботи. Всі фігурки, здається живуть власним життям. Коли роздивляєшся прискіпливіше, впізнаєш з дитинства знайомі біблійні сюжети. На жаль його творіння не закінчене. Станом на зараз храм ще добудовується.

sagrada-familia-552084__180

Стиль Антоніо Гауді можна впізнати серед багатьох інших. І навпаки – його ні з ким не сплутаєш. В Барселоні багато будинків створені за його проектами. Джерелом натхнення для майстра слугував також роман Жуля Верна «20 000 льє під водою». За формами  його шедеври нагадують речі на які дивишся під водою – морські зірки, мушлі, хвилі. Так виглядає і музей-будинок Гауді, котрий також можна побачити в Барселоні.

fun-964551__180

В Барселоні є багато музеїв на котрі варто звернути увагу. Так до прикладу – музей Пікассо, музей сучасного мистецтва, музей Храму спокути святого сімейства, музей футбольного клубу «Барселона», що розташований на території стадіону «Камп Ноу», музей шоколаду. Взагалі в Барселоні налічується більше чотирьох десятків музеїв. Серед них Ви точно зможете обрати те, що Вас зацікавить.

Якщо піднятись серпантинною дорогою на верхню точку міста, ви отримаєте можливість погуляти парком, котрий також проектував Гауді – Гуель. Вхід до парку – безкоштовний. Парк великий, тут не створюючи один одному незручностей гуляє багать туристів. А в найвищій точці парку знаходиться оглядовий майданчик, звідки можна побачити місто як на долоні. Краєвид, насправді, чудовий – красиве, своєю унікальною красою, місто на морському узбережжі. Про що ще можна мріяти на відпочинку?

Барселона складає враження по-іспанськи жвавого , та по-європейськи доглянутого міста. А теплий кліматі море просто кличуть радіти відпочинку і загалом – життю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *