Вегетаріанство та відпочинок

Я ставилась до вегетаріанства не те, що позитивно, а іноді із захопленням. У людей вистарчає сили волі відмовитись від того, без чого я своє життя не уявляю. Я можу не вживати м’яса доволі тривалий період, а потім раз – і я більше ні про що думати не можу, поки не отримаю свою порцію шашлику.

Так було доти, поки мій друг не вдарився у вегетаріанство. Ні, поки ми не поїхали разом відпочивати до моря. Я багато чого зрозуміла. І все виявилось не так, як я собі уявляла. Ігор не тільки захопився вегетаріанством, але й начитався різних псевдонаукових статей про здорове харчування. А ще задався метою навернути мене в свою віру. Вегетаріанство у його усвідомленні виявилось оригінальним. М’ясо він їв, але мене і сусідів за столом вантажив теоріями про його неймовірну шкоду. А у вільний від їжі час ходив за мною із лекціями про те, що всі мої біди і проблеми винятково через злощасне м’ясо.

Спершу я героїчно терпіла, потім спробувала сперечатись. Але мої аргументи розбивались об Ігорову святу впевненість у власній правоті. Я не знайшла що відповісти на контраргумент: «Всі лікарі – ідіоти!» Ну, звісно, куди їм? Обізнаний лише Ігор і журнал «Ліза».

До другого тижня під час лекцій про здорове харчування у мене починалась істерика. Але Ігор не здавався. Потім він вирішив героїчно порятувати від вбивчої сили м’яса ще й нашу товаришку Марту. І Тут потерпів крах. Марта сказала, що батьків, котрі тримають дітей на вегетаріанській дієті тепер судять. Ігор образився. Дозволив нам труїтись м’ясом і пішов читати книжку.

Я зрозуміла, що людина – невиправний хижак. Але може по-різному реалізовувати свій інстинкт вбивства. Хтось читає детективи, Хтось вживає м’ясо, а хтось вживає в їжу не лише м’ясо, але й нерви ближніх. Кожному своє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *