Книги для читання в гамаку

 

Макс Кідрук «Подорож на пуп землі»

Після важкого, виснажливого робочого тижня розтягуємо гамак на подвір’ї,  а кому поталанило більше на пляжі чи на бабмбетлі в Карпатах  –  читаємо, читаємо, читаємо, читаємо – Макс Кідрук  «Подорож на Пуп Землі» – я собі дозволю одне не зовсім цензурне слово, яке дуже ємнісно характеризує книгу – ржачно до неймовірності: двоє друзів мандрують – через гори, джунглі, пустелі, потрапляють у різноманітні кримінальні і не зовсім кримінальні пригоди і таки досягають «Пупу Землі» – острова Пасхи…після прочитання хочу туди…

 

                                  Джером к. Джером «Троє в човні» 
Ця книга про подорож і для подорожі . Але якщо
Ви вирішили провести вихідні на дивані, вона ідеально Вам підійде. Цю книгу можна читати і перечитувати. Вона легка, весела, насичена класичним, витонченим англійським гумором. А, окрім цього, тут дуже влучно описані курйозні ситуації які часто трапляються у мандрах та не втрачають своєї актуальності на сьогоднішній день. Проте саме вони і роблять наші мандрівки особливими та незабутніми. Саме про ці курйози ми так захоплено розповідаємо друзям довгими зимовими вечорами, коли про гарячі подорожі зігрівають особливо .   

 

Людмила Липовська «Вітамін від самотності»

Це сонячний, оптимістичний, «вітамінний» роман насичений дотепним, яскравим влучним гумором. Він оповідає про життя молодої дівчини, про пошуки себе, своєї незалежності, а також кохання, такого бажаного порятунку від самотності.

Цей роман, і справді, можна приймати як ліки. Ліки від поганого настрою, як профілактику та лікування меланхолії. І передозування Вам не загрожує.

 

 

Катрін Панколь «Жовті очі крокодилів»
У молодості сподіваєшся змін на краще, мрієш, ризикуєш. Але з кожним роком дедалі більше боїшся змін. Життя внормувалося, вклалося у звичні рамки. Може не все як мріялось, як хотілось, але щось змінювати – страшно. Роки, немов клешнями, втримують тебе, і ти думаєш, що занадто пізно щось змінювати, обирати собі інший шлях. Проте коли зміни все-таки починаються, ти із усіх сил їм опираєшся. Але вибір тоді залишається дуже невеликий: або ти добровільно йдеш за змінами і спостерігаєш куди виведе тебе цей шалений танок, або опираєшся. Тоді тебе все одно потягнуть до іншого життя, тільки силоміць. І вибір цей не так просто зробити .

 

Ірен Роздобудько «Все, що я хотіла сьогодні.»
Ця книга про бажання.Такі задавнені та прихованні, що зовсім забуваєш про їхнє існування. Про те, що хотів би зробити, але не робиш, зволікаєш. Про зміни, які зберігаєш у планах, в проекті. Відкладаєш у довгий ящик, вирішуєш, що зробиш, обов’язково, от тільки буде слушна нагода, вдалий час, а потім просто забуєш про них за щоденними турботами.. В цій повісті йдеться про те, що завтра не буде. І все, що хотілося б, можна зробити лише сьогодні. Завжди є тільки сьогодні.

 

Наталя Коробко «Без обличчя»

Спотворене обличчя зовсім не є перепоною у мистецтві зваблення чоловіка. Тим більше для тієї, яка сповна оволоділа цією наукою. А іноді, така потворність може стати навіть своєрідним козирем при вмілому використанні.

Інтригуючий, захопливий, відвертий роман Наталі Коробко відразу захопить вас у вир подій. Відкриє завісу у життя людей для яких кохання та пристрасть є радше методами досягнення цілі аніж почуттями. А якщо такі почуття і з’являються їх потрібно ховати якнайглибше, адже неодмінно вдарять саме по них.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *