АНГЛІЙСЬКІ СЛОВА 5000

512

НА ВЕСЬ ЕКРАН

АНГЛІЙСЬКА МОВА – одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних держав:  Велика Британія, США, Канада, Австралія, Ірландія і Нова Зеландія, також поширена в карибських країнах, Африці та у Південно-Східній Азії.


АНГЛІЙСЬКІ СЛОВА 3500 – програма для поповнення словникового запасу Англійської мови. В ній зібрано понад 3500 найважливіших слів. Кожне слово має переклад, транскрипцію та аудіо озвучення. З допомогою програми, Ви зможете вивчати англійські слова з максимальною зручністю.

Основою словника став THE OXFORD 3000 WORDLIST;
Групою з сімдесяти лінгвістів та досвідчених викладачів був складений список слів англійської мови – The Oxford 3000 Wordlist, ці слова рекомендовані до першочергового вивчення.
http://www.oxfordlearnersdictionaries.com/wordlist/english/oxford3000/.
Три тисячі слів дозволять вам відчувати себе впевнено практично у всіх ситуаціях. (Запас в 3000 приблизно відповідає рівню B1-B2 за шкалою CEF).
Весь процес відбувається на мальовничих пейзажах. Це дозволяє тривалий час навчатися, не втомлюючись. В словнику присутня аудіо бібліотека.

Андроїд версія програми- https://play.google.com/store/apps/details?id=air.air.Engame

s2